MENU

Kwatera prywatna u Zofii / atrakcje


Szczecinek to niewielkie miasteczko, usytuowane między dwoma jeziorami: Trzesiecko i Wielimie.

Kwatera prywatna u ZOFI położona jest w pobliżu parku miejskiego i brzegu jeziora Trzesiecko na którym wybudowany jest najdłuższy w Europie wyciąg do nart wodnych. Wokół jeziora biegnie jeden z kilku szlaków rowerowych, jakie mają początek w naszym mieście. Sąsiedztwo lasu zapewnia Gościom możliwość relaksu wśród zieleni, szemrzących strumieni i licznych jezior dookoła miasta.


Jezioro Trzesiecko w Szczecinku.

W pobliżu kwatery u ZOFII znajdują się kryte i ziemne korty tenisowe. Mniej aktywnym gościom Szczecinek proponuje chwile odprężenia w przyjemnych lokalach gastronomicznych, miejscowym kinie lub aquparku. Wszystko to w promieniu zaledwie kilkuset metrów od naszej kwatery.


Kwatera prywatna u ZOFII sąsiaduje z parkiem miejskim i jeziorem, tu czekają na Państwa liczne atrakcje. Od rejsu tramwajem wodnym i taksówką wodną po kafejki i puby. Miłośników kąpieli słonecznych i wodnych ucieszą dwa strzeżone kąpieliska, a spacerowiczów nadbrzeżny bulwar. Żeglarze odnajdą dwie małe mariny, a kajakarze ciekawe rzeki, na których z powodzeniem organizowane są spływy kajakowe. Szczególnie polecamy tzw. "Pętlę Szczecincką". Zapraszamy na stronę splywajcie.pl

Opis atrakcji / przewodnik